تعمیرگاه کوپلند copeland کمپرسور

مجهزترین تعمیرگاه کمپرسورهای کوپلند copeland

  • بازسازی مکانیکی

  • سیم پیچی توسط دستگاه

copeland نمایندگی

شرکت نوآوران ویس استا برای اتحاد در بین برندهای مختلف بخش و تعمیرگاههای مختلفی را در این شرکت دایر کرده از جمله تعمیرگاه کوپلند. به واسطه فعالیت شرکت copeland در ایران کوپلند یکی از محصولات محبوب برای صنعت سرمایش در ایران است و این شرکت برای مرتفع کردن نیاز مصرف کننده های کمپرسورهای copeland خدمات بازسازی در کلاس جهانی ارائه می دهد و کمپرسور از لحاظ بازدهی در بالاترین ظرفیت خود قرار میگردد و در ایران copeland همچنان یکی از محبوب ترین کمپرسورها می باشد.

یکی از شاخصه های شرکت نوآوران ویس استا اولین و تنها دارنده دستگاه مخصوص سیم پیچی های کمپرسورهای کوپلند می باشد که سیم پیچی تولید شده در این مجموعه از نظر توان ، گشتاور ، آمپر و طول عمر با نوع اروپایی و آمریکایی آن رقابت می کند . از لحاظ عایق بندی استفاده از لاک کوره ای مقاوم در گاز و روغن و اسیدی شدن سیستم می باشد و بر خلاف لاکی که در دیگر کارگاه استفاده می شود در مدار چیلر انحلال یا رسوب نمی کند و از نظر نوع کلافها و نخ بندی سیم پیچی تمامی استانداردها رعایت می شود و در نتیجه بالاترین کیفیت سیم پیچی ها را تنها شرکت نوآوران ویس استا دارا می باشد.

از لحاظ تعمیر مکانیکی و بازسازی کمپرسور کوپلند copeland تمامی تجهیزات مربوط به دمونتاژ و مونتاژ کمپرسور در این مجموعه به کار برده می شود به طور مثال خارج کردن استاتور کمپرسور بدون هیچ آسیبی در ساختار فیزیکی استاتور و همینطوردر خصوص تعویض و اندازه گیری دقیق مربوط به شاتونها ، بوش ها ، میلنگ ، ولوپلیت و قطعات دیگر کمپرسور کوپلند انجام میپذیرد و استفاده از قطعات مرغوب و با کیفیت که تمامی مراحل تست از لحاظ مقاومت و بازدهی بالاترین رتبه را گذرانده است استفاده می شود. قابل توجه می باشد بکار گیری این امکانات توسط مهندسین و متخصیص این شرکت که از لحاظ توان علمی و تخصصی از سطح بالایی برخوردار می باشند بکار برده میشود و در نتیجه این توضیحات این شرکت مجهزترین تعمیرگاه کوپلند copeland در ایران را دارا می باشد.

نمایندگی رسمی کوپلند

copeland شرکت

شرکت کوپلند

شرکت فنی مهندسی نوآوران ویس استا
تهران - بزرگراه آیت الله سعیدی - شهرک صنعتی جنوب
(چهاردانگه) - خیابان 22 - خیابان پژواک - پلاک 28
00982155262310
info@noavaran-wisesta.com
دسترسی سریع لینک ها
مکان نما